?מי רוצה להיות מרוצה

פעם בחרתם להתארח במקום אפל ומיושן? התשובה ברורה .. אך למרות זאת המון משרדים שוכחים דבר פשוט כשמגיעים לעיצוב משרדים. עיצוב משרד יצירתי משפיע על תפוקת העבודה ועל מצב הרוח של העובדים. חשוב לכם שהעובדים שלכם ירגישו בנוח, יהיו פרודוקטיביים ויצירתיים, לא ישתעממו וירצו להשאר?כדאי לכם לעצב להם את סביבת העבודה שלהם. משרד מעוצב מגביר את תפוקת העבודה, מגביר את תחושת האושר מייצר שיתופי פעולה ויצירתיות בין העובדים. במשרדים בהם השכילו לעצב בחכמה את המשרדים, מנחילים דרך העיצוב את התרבות האירגונית, מטמיעים את ערכי החברה ומעוררים יצירתיות

IMG_0039.jpg

חוץ מפינות ישבה סטנדרטיות כדאי לתכנן אזורי הרגעות בלתי פורמליים כגון מרבצים צבעוניים, נדנדות וכד' על מנת שהעובדים ירגישו חופשי לצאת מהקופסא ויחשבו יצירתי. 

על מנת להכניס  עניין וליצור גיוון בחללים השונים, יש להכניס מגוון חומרים צבעים וטקסטרות.  מומלץ כי החללים יהיו מוארים ומאווררים בעיצובם ללא עומס. צמחיה עשירה תוסיף לתחושת הרוגע של העובדים.

  את צבעוניות  המותג ניתן לפזר בצורה חכמה ברחבי המשרד וכן להציג את הלוגו בעיצוב מסקרן שיוסיף עניין חזותי.אפשר לייצר נראות ויזואלית בקירות עם צבעי המותג שיוסיפו חן ויצירתיות במשרד

IMG_0071-2.jpg

רוב המשרדים המודרניים כיום מתוכננים כחלל אופספייס אחד גדול שבו מתנהלת כל הפעילות, כיום רוב המנהלים כבר מבינים את הצורך לאפשר לעובדיהם זמן שקט להתנתק מסביבת המשרד ע"י שימוש במרחבים אחרים אשר מאפשרים למחשבות היצירתיות שלהם לזרום.

IMG_0098.jpg